Megzti galima ne tik kojines ar šalikus, bet ir pokalbius, kurie, kaip ir mezginiai, gali būti visokie – lengvi ir sunkūs, švelnūs ir kandantys, megzti su meile ar paskubomis. Laidoje netrūksta nei gyvenimiškų spalvų, nei netikėčiausių raštų, nes pašnekovai – įkvepiantys, drąsūs, kūrybingi ir turintys ką pasakyti.
Dirbtinio intelekto šuolis, gyvybės mokslų naujovės, kosmoso sociologijos viražai, prasidedanti vandenilio era, 6G technologija. Šiame laidų cikle žengiame koja kojon su mokslo pasiekimais, o sudėtingas technologijas, tyrimus, reiškinius ar procesus aiškinamės plačiajai visuomenei suprantama kalba.
Kuo gyvena ateities kūrėjai? Koks būtų mūsų pasaulis, jei ne inžinieriai ir inžinierės? Kokius stereotipus šiandien laužo inžinerija? Kokie išradimai gimsta universitete? Apie drąsą keisti pasaulį, ir dar daugiau – laidoje „Mokslo pietūs".
Tvarumo sąvoka kasdien sukasi aplink mus ir yra vienas svarbiausių žodžių šiuolaikinio žmogaus gyvenime. Tvaru – gerai, netvaru – blogai. Bet jei paklaustume jūsų, kas yra tvarumas, ar galėtumėte lengvai atsakyti? Ar atliekas rūšiuojanti įmonė jau yra tvari? O gal tvaresnė ta, kuri plastikinius maišelius pakeitė popieriniais? Kita vertus, galbūt atliekos ir plastikas jau praėjusios tendencijos, nes dabar tvarus tas, kuris skaičiuoja savo CO2 pėdsaką? Dėl to laidoje „O koks tavo CO2 pėdsakas?" dekonstruosime populiarias tvarumo sąvokas ir ieškosime paprastų atsakymų į dažnai sudėtingai paprastam žmogui skambančius klausimus, kas yra tas tvarus verslas ir tvarūs verslo sprendimai.
Apie situaciją šalyje – opozicijos lūpomis.